Міський голова Житомира стверджує, що на нього тиснуть

Сергій Сухомлин подав прокурору заяву про спробу незаконного впливу на нього як на посадову особу

Сьогодні, 13 жовтня, міський голова Житомира Сергій Сухомлин під час сесії міської ради передав прокурору міста заяву про те, що на нього як на посадову особу здійснено незаконний вплив. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Житомирської міської ради.

"До службового кабінету прийшло троє осіб: Богдан Фещенко, Олександр Бех та Олександр Балик, які вимагали від нього здійснити на користь ПП ТВЦ “Олеся” заміну земельної ділянки по вул. Київська, 6 площею 0,40 га на земельну ділянку в районі Тетерівського бульвару в місті Житомирі. Вимагання супроводжувалося шантажем, погрозами особистого характеру та погрозами вчинення дій, спрямованих на обмеження його прав, свобод та законних інтересів", – йдеться у повідомленні.

Вищезгадані особи є бійцями батальйону "Айдар"Міський голова Житомира стверджує, що на нього тиснуть - фото 1. Влітку вони вимагали у громадських активістів віддати земельну ділянку по вул. Київській, 5, де створюється Сквер Героїв, під будівництво багатоповерхівки. За словами айдарівців, приватний забудовник з Хмельницької області готовий побудувати на цьому місці житло, в якому кілька квартир виділити для учасників АТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир