Міська влада Житомира хоче отримувати доплату за навчання і виховання дітей з приміських сіл

У дошкільних навчальних закладах Житомира виховується 914 дітей, а в школах навчається 1774 учні, які зареєстровані в інших населених пунктах Житомирської області

Виконавчий комітет Житомирської міської ради звернеться до виконкомів сільських і селищних рад приміських начеплених пунктів з пропозицією розглянути можливість відшкодування коштів на утримання вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх начальних закладів м. Житомира, які проживають за межами міста. Про це йдеться в проекті рішення виконкому міськради, передає Depo.ua.

"Враховуючи обмеженість бюджету м. Житомира та наявність дітей та учнів, які навчаються та виховуються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а проживають за межами міста, на території Житомирської області", - йдеться в документі.

За інформацією, наведеною в документі, в дошкільних навчальних закладах Житомира виховується 914 дітей, а в школах навчається 1774 учні, які зареєстровані в інших населених пунктах Житомирської області.

За проведеними розрахунками, вартість утримання однієї дитини дошкільного віку з міського бюджету складає 20, 1 тис. грн, а вартість на утримання одного учня шкільного віку становить 14, 97 тис. грн, із яких 10 тис. грн – кошти освітньої субвенції, 4, 97 тис. грн – міський бюджет.

Так, з бюджету м. Житомира у 2017 році на утримання дітей дошкільного віку буде використано 18, 4 млн грн., а на утримання дітей шкільного віку – 8, 8 млн грн. Загальна сума коштів складатиме 27, 2 млн грн.

Крім того, дошкільні навчальні заклади Житомира перевантажені: на 100 місць у дошкільних закладах припадає 147 дітей.

Нагадаємо, у Вінниці триває будівництво школи в мікрорайоні "Поділля".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир