Мама визволеної з секс-полону житомирянки поділился драматичними подробицями доньчиної історії

Вдома дівчинку зустріла поліція і передала соцслужбі – нібито за рекомендацією "з Києва"

Юна житомирянка, яку п'ять днів силою утримували в київській квартирі і примушували до надання секс-послуг, зустрілася з матір'ю. 15-річна Дарина повернулася додому на Житомирщину через тиждень після того, як із нею в Києві працював психолог.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ТСН.

Щоб врятуватися з полону, дівчина кидала з 8-го поверху в коробках із-під сірників записки. Одну з них знайшли і викликали поліцію.

Двох підозрюваних сутенерок затримали, їм загрожує до 10 років тюрми. Даша мала повернутися додому, де на неї чекала мама.

"Хотілося і кричати, і плакати, і розірвати її, що вона не послухала і поїхала. Я думала, що збожеволію, я спустошена до краю", - твердить Лариса, мама дівчинки.

Вона погоджується на важку розмову лише задля того, аби захистити доньку від людського осуду.

Дарина закінчила 9-й клас і далі хотіла навчатися в столиці – разом зі старшою сестрою поїхала шукати училище. Коли повернулася, мамі сказала, що знайшла ще й дві роботи – прибиральниці та няні.

"Я їй завжди говорила, що для твого віку ще зарано працювати. А їй хотілося новий комп'ютер і новий телефон", - каже мама.

Упродовж чотирьох днів Даша завжди відповідала на мамині дзвінки й обіцяла повернутися вже за кілька днів.

"Не плакала, вона сміялася, була нормальною. Умовна хозяйка теж зі мною говорила, казала, що донька дуже роботяща, є слова-суржики, але вона відучує їх говорити, слухняна, дуже довольна. Хозяйка каже: дякую, що ви довірили неповнолітню дочку", - розповідала жінка.

Тоді вона й не підозрювала, що кожен раз Дарина розмовляла під наглядом насильників, які їй погрожували. Правду дізналася, коли поліція звільнила доньку.

"Кажу: Даша, чого ти в патрульній поліції? Мама, то все награно було, вони ножа біля шиї тримали, хотіли зарізать мене. Мама, мене просто викрали і тримали у сексуальному рабстві", - переповідає жінка.

Після того, як історія набула розголосу, Даша боялася повертатися в село і тиждень жила в сестри в Києві. З дівчиною працював психолог, мати теж попросила про психологічну допомогу. Поїхати за донькою сама не могла – удома ще є син-інвалід. Коли дівчинка в супроводі старшої сестри повернулася додому в село, на автостанції їх зупинила поліція і чомусь відвезла до працівників соцслужби.

"Ми ж маємо тепер якось вести цю сім'ю. Не з метою, щоб їм заподіяти зло", - пояснили ті.

Дарину поставили на облік для профілактичної роботи. У поліції пояснюють – наказ про бесіду з дитиною отримали з Києва. Хоча й визнають, що цим травмували дівчину.

"Так, помилка, але більше її ніхто турбувати не буде", - кажуть правоохоронці.

Даша, попри пережите, від ідеї навчатися в столиці не відмовилася. Її родину хотіли визнати неблагонадійною, але все минулося попередженням. Усе що сталося, мама дівчинки Лариса Карапетян сприймає, як чергове випробування. Рік тому ця жінка була однією з героїнь телешоу "Поверни мені красу".

Нагадаємо, дівчина хотіла влаштуватися на роботу нянею, а "роботодавці" перетворили її на повію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир