Кошти Житомирського бронетанкового заводу виводились через фіктивні фірми в Луганську

Посадовці заводу таким чином намагались привласнити 23 млн.грн.

Працівники Управління захисту економіки в Житомирській області Національної поліції України в результаті слідства встановили механізми виведення 6 млн гривень з легального в тіньовий обіг з їх подальшою конвертацією в готівку при розкраданні 23 млн гривень з Житомирського бронетанкового заводу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Управління захисту економіки в Житомирській області ДЗЕ НП.

Кошти були призначені для ремонту та переоснащення бронетехніки Збройних сил України.

Слідство встановило, що кошти з заводу через посередника перераховувались на рахунки щонайменше 6 фіктивних суб’єктів підприємництва, два з яких були зареєстровані мешканцями м. Луганськ. В результаті було заподіяно збитки підприємству на загальну суму 5,8 млн. грн., а також сформовано кредиторську заборгованість заводу на суму 4,8 млн. грн..

22 лютого було відкрито кримінальне провадження за фактом фіктивного підприємництва. Досудове розслідування проводить прокуратура Західного регіону.

Нагадаємо, що заступника директора Житомирського бронетанкового заводу, який у змові з приватним підприємцем заволодів державними коштами в розмірі більше 23 млн грн. взято під варту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир