Голові РДА на Житомирщині висловили недовіру

Василь Купрійчук пояснив всі звинувачення на свою адресу тим, що просто комусь перейшов дорогу

Учора, 22 червня, голові Коростишівської райдержадміністрації, що на Житомирщині, Василю Купрійчуку висловили недовіру. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Житомир.life.

Під зверненням підписалися 20 депутатів райради. Про причини, які змусили депутатський корпус підняти дану тему, розповів голова районної ради Сергій Бондарчук.

"Перше - у зв'язку з неукладенням договорів оренди на продаж земельних ділянок, місцеві бюджети сільських рад втратили суттєві надходження. По-друге, відсутність контролю за роботою відділу освіти на період підготовки до нового навчального року призвела до того, що 1 вересня 4 шкільних автобуси не виїхали на лінію. І це не дивлячись на те, що гроші ми виділили ще у квітні. По-третє, в період війни, коли гостро стоїть питання безпеки, районною радою були виділені кошти на закупівлю обладнання для цивільного захисту населення. Ці кошти, практично, не були використані, і повернулися в бюджет. А це близько 80 тис грн. Кошти, виділені на програми купівлі чи ремонту житла для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, не використані", – перелічив Бондарчук.

Серед низки інших причин пролунала й тема "спускання на гальмах" виділення земельних ділянок учасникам АТО райдержадміністрацією.

Павло Дзюблик, народний депутат України, який брав участь у роботі сесії, запропонував Василю Купрійчуку написати заяву на звільнення, аби не нагнітати дану ситуацію ще більше.

Сам же Василь Купрійчук пояснив всі звинувачення на свою адресу тим, що просто комусь перейшов дорогу.

Протокол з даними про головування а недовіру голові РДА буде відправлений на розгляд до голови Житомирської ОДА та Адміністрації Президента.

Нагадаємо, нещодавно звільнили голову Андрушівської РДА.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир