Голова Житомирської облради хоче засудити районну газету та фізрука

Видання "Бердичівський погляд" опублікувало сатиричний нарис вчителя фізкультури Валентина Ганоля, який не сподобався голові Житомирської облради Анжеліці Лабунській
Depo.Житомир
28 березня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

В середу, 30 березня, у Бердичівському міськрайонному суді, розглядатиметься позов голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської до видання "Бердичівський погляд" та його дописувача Валентина Ганоля. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на НСЖУ. 

Лабунська хоче відсудити у видання та автора статті 100 тис грн. Її розлютила стаття "Послевкусие выборов-2015 или "Ход конем" по-бердичевски", у якій автор, у властивому йому стилі, розкритикував високопосадовицю. 

Головний редактор видання Віта Ковтонюк звернулась до правління Бердичівської міськрайонної організації Національної спілки журналістів з проханням підтримати редакцію і розцінити позов голови облради, як втручання в роботу ЗМІ. Однак спілка підтримала лише вимогу щодо відкритості судового процесу. Спілчани вирішили, що правову оцінку публікації має визначити суд. Після такої відповіді Віта Ковтонюк написала заяву шодо виходу з Бердичівської міськрайонної організації Національної спілки журналістів України. 

Більше про життя Житомирщини та Вінничини читайте на Depo.Вінниця