Фільм житомирянина номіновано на премію "Оскар"

У номінації "Кращий фільм іноземною мовою" Україну представлятиме фільм "Рівень чорного"

Український Оскарівський комітет обрав номінантом на премію "Оскар" в категорії "Кращий фільм іноземною мовою" від України фільм "Рівень чорного" уродженця Житомира режисера Валентина Васяновича. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Новини Житомира".

На обговорення було представлено вісім фільмів-кандидатів. В результаті "Рівень чорного" отримав 9 із 14 голосів членів Оскарівського комітету. Ще чотири члени проголосували за стрічку "Стрімголов" режисерфки Марини Степанської, один голос отримала драма "Чужа молитва" Ахтема Сеітаблаєва.

Прем'єра кінострічки "Рівень чорного" відбулася в липні на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі. Фільм отримав нагороду кінокритиків як найкраща повнометражна робота національного конкурсу. "За сюжетом, головний герой – похмурий фотограф Костя – напередодні власного 50-річчя втрачає все, що було для нього важливим: батька, кохану дівчину, кота і, вочевидь, будь-який сенс свого існування. Тепер йому доведеться прийняти рішення – зневіритися чи дертися вгору й жити далі", йдеться в анотації фільму. В український прокат "Рівень чорного" виходить 31 серпня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир