На Житомирщині фестивалитимуть фанати льону та органіки

У програмі фестивалю - кіннотрюковий перфоманс, авіашоу та ярмарок "Органічна їжа"

У суботу, 26 серпня, у селі Стремигород Коростенського району Житомирської області відбудеться 3-й Фестиваль Льону. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Інфоіндустрію".

Організатори кажуть, що захід стане потужним джерелом натхнення і гарного настрою для гостей, а також – стартовим майданчиком для нових творчих ідей у галузі льонарства та органічного виробництва.

Головні родзинки фестивалю – три виходи кіннотрюкового перфомансу рицарів "Княжої конюшні", захоплююче дух авіашоу та ярмарок "Органічна їжа".

Також на гостей фестивалю чекає багато музики – від етнічної української до сучасної танцювальної. Нагородження льонарів, розгорнутий показ модного одягу з льону; етнозона з майстер-класами; ярмарок продукції з льону. В офіційній частині відбудеться символічне вручення цеглини існуючого найбільшого льонопереробного заводу на Житомирщині для будівництва нового заводу.

На фестивалі також буде фудзона на всі смаки, страви високої української кухні від бренду органічних продуктів All in Foody та туристичного комплексу "Услад", дитяча зона та спортивна зона з майстер-класами – айкідо та йога.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир