Дві сотні житомирян їхали на роботу на велосипедах

Участь в акції "Велосипедом на роботу" взяли жителі Житомира від 4 до 80 років

Учора, 25 квітня, майже 200 житомирян приїхали на велосипедах на вулицю Михайлівську, щоб разом поснідати, взяти участь у розіграші подарунків та сфотографуватися. Таким чином жителі обласного центру взяли участь в акції "Велосипедом на роботу". Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Житомирської міської ради.

Така акція у Житомирі відбулася вперше, у ній взяли участь житомиряни від 4 до 80 років.

"Ця традиція поширена в багатьох містах України й Європи. І ми вирішили, що Житомир цього року теж долучиться до акції. Зареєструвалися для участі у заході через он-лайн анкету близько 200 осіб. Насправді, за нашими підрахунками, приїхало набагато більше", – сказала начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Серед присутніх провели анкетування, щоб дізнатися, як часто житомиряни використовують велосипеди, а також виявити всі заклади, дружні до велосипедистів.

Організатори кажуть, що це не єдиний захід, спрямований на промоцію велоруху у Житомирі: 28 травня відбудеться загальноміський "Велодень", триває підготовка до конкурсу "Велороботодавець року".

Нагадаємо, вінницькі копи патрулюють місто на велосипедах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир