Дорослі житомиряни нарешті отримають щеплення від дифтерії і правця

У Житомирську область триває процес поставок вакцин, закуплених за кошти державного бюджету України

У Житомирській області вперше за багато років з’явилася можливість провести щеплення дорослих проти дифтерії та правця. Про повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Житомирської обласної державної адміністрації.

Житомирська область у вересні та в перших числах жовтня 2016 року отримала 27240 доз вакцини БЦЖ (для профілактики туберкульозу у дітей), 63840 доз вакцини АКДП (для щеплення проти кашлюка, дифтерії та правця дітей до 7 років), 34150 доз вакцини АДП (призначена для щеплення дітей проти дифтерії та правця у віці 6 років), 37920 доз вакцини АДП-М ( для щеплення проти дифтерії та правця дітей, старших 7 років, чергової ревакцинації дітей у віці 16 років та ревакцинації дорослого населення) та 28320 доз вакцини бОПВ (для проведення третього та наступних щеплень дітей проти поліомієліту). Таким чином, уперше за багато років в області розпочнеться щеплення (ревакцинація) дорослих проти дифтерії та правця вакциною АДП-М.

Наступну партію цього імунобіологічного препарату (48000 доз) житомирським закладам охорони здоров’я обіцяють найближчими днями.

"Це поки що не 100% від потреби, але дозволить почати вакцинацію дорослого населення", - йдеться на сайті ОДА.

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах Facebook  та Вконтакті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир