Для подорожчання проїзду в житомирських маршрутках не вистачило одного голосу

Обґрунтування противників рішення – підвищення вартості проїзду не гарантує якості послуг

Учора, 10 травня, на позачерговому засіданні виконкому Житомирської міської ради розглядали проект рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках до 5 гривень з 1 червня, але для його затвердження не вистачило одного голосу. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Новини Житомира".

Голосуванню передувало досить емоційне обговорення. Попередній проект рішення викликав зауваження Антимонопольного комітету. Вони стосувалися необхідності проведення обстеження пасажиропотоку або надання таких даних самими перевізниками. В результаті управління транспорту почало проводити обстеження, залучивши до цього процесу нечисленних активістів.

Проект рішення передбачав для перевізників підписання додаткової угоди з кількома обов'язковими до виконання умовами: перевезення пільговиків, встановлення засобів обліку пасажирів, заміна транспортних засобів, яким більше 10 років, придбання хоча б одного на маршрут низькопольного автобусу для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. В разі невиконання – штраф у 850 гривень (50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Втім, і з такими зауваженнями рішення прийняте не було. Обґрунтування противників рішення – підвищення вартості проїзду не гарантує якості послуг.

Після завершення засідання члени виконкому залишилися за зачиненими дверима обговорювати ситуацію та свої подальші дії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир