На Житомирщині вчителі звинувачують директора школи в антиукраїнській позиції

Вчителі школи просять обласну владу втрутитися в ситуацію

Директор Першотравневої школи Овруцького району, що на Житомирщині, саботує закони, які стосуються декомунізації та відверто демонструє свою антиукраїнську позицію. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Житомир.today.

Про антиукраїнську позицію директора учителі школи пишуть у зверненні до обласної ради. Кажуть, що директор Микола Левківський раніше організовував учителів на антимайдан і хоч вони зверталися з цього приводу до правоохоронців, справа досі не зрушила з місція. Крім цього, Микола Костянтинович давав підписувати призначення працівників "заднім числом".

Начальник освіти і науки Житомирської ОДА Вадим Калінін, якому скаржилися на директора, бачить ситуацію дещо з іншого боку.

"Я володію суттю питання. Директора цього призначили, але хотіли залишити виконуючу обов'язки, з якою вчителі спрацювалися і після цього було дуже багато звернень. У минулому році, навіть не дивлячись на суди, школа нормально закінчили навчальний рік, діти здали ЗНО. А зараз ми бачимо, що знову почалися "качєлі", вибачте за термінологію, і намагаються прибрати законного директора", - каже Калінін.

Щоб розібратися в ситуації, Житомирська облдержадмінстрація призначить перевірку в школі. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир