Чому сквер у центрі Житомира має недобру славу

Терпіння у житомирян, які живуть поруч зі сквером, луснуло

Depo.Житомир
20 червня 2017 10:35
ФОТО: depo.ua
Чому сквер у центрі Житомира має недобру славу

Популярний громадський сквер на перехресті вулиць Лятошинського та Небесної Сотні в Житомирі перетворився на алкогольний притон. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Журнал Житомира".

Терпіння у житомирян, які живуть поруч зі сквером, луснуло. Ініціативи від чиновників міськради і поліції вони не дочекалися. Тепер вони зібрали підписи і написали відкрите звернення на ім'я міського голови Сергія Сухомлина з вимогою негайно навести там лад.

Люди просять встановити в цьому місці відеокамери, нічне освітлення, знаки заборони розпивання спиртних напоїв, а також заборонити релігійним організаціям підгодовувати в цьому скверику алкоголіків, організувати належне патрулювання і реагувати на порушення законодавства в частині заборони розпивання спиртних напоїв в громадських місцях, зробити реконструкцію цього скверу, щоб звільнити його від нинішнього неблагополучного статусу.

Житомирянка Аліса Скворцова записала відео, щоб проілюструвати прохання небайдужих містян. Під час прес-конференції в міській раді мер Житомира Сергій Сухомлин порадив жителям написати звернення на ім'я міського голови, щоб у нього були підстави ставити питання про виділення коштів на установку в цьому місці камер відеоспостереження і нічного освітлення. Звернення жителі вже зареєстрували, чекають результатів.

Відео містить нецензурну лайку.

Нагадаємо, на житомирському "мосту самогубців" копи за рік врятували 32 людей.

Більше про життя Житомирщини та Вінниччини читайте на Depo.Вінниця