Автобус, з якого випав і насмерть розбився житомирянин, виходив на маршрут незаконно

Перевірка показала, що перевізник не мав права випускати на лінію свої транспортні засоби

Житомирського перевізника, на маршруті якого у понеділок, 23 січня, з автобуса випав і загинув чоловік, посилено перевіряють. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Житомирської ОДА.

Слідчі органи з’ясовують причини трагедії, а представники управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА вчора вранці без попередження оглянули транспортні засоби маршруту №110 "Житомир-Соколовський - масив "Сонячне". Про це розповів начальник управління Роман Крисюк.

Перевірка показала, що санітарно-технічний стан автомобілів незадовільний, крім того – жоден із транспортних засобів не зазначений у витязі із договору, тобто вони не мають права працювати на лінії.

Не виключено, що профілактичні перевірки торкнуться й інших перевізників.

"Ще на минулому тижні ми планували провести нараду з перевізниками з питань стану автомобілів, організації перевезень, ціни на проїзд, пільг, але у зв’язку із зазначеною ситуацією будемо спілкуватися з усіма перевізниками в іншому руслі", – зазначив управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк.

Нагадаємо, 23 січня під Житомиром на ходу несподівано відчинилися двері мікроавтобуса, і з них випав і загинув пасажир. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир