На Житомирщині відбулись дводенні військові навчання

Навчання проходили піл головуванням Головнокомандувача Збройних сил України генерала армії Віктора Муженка

На базі Житомирського навчального центру Високомобільних десантних військ відбулись дводенні військові навчання за участю представників Генерального штабу, командувань усіх рівнів Збройних сил України, повідомляє, Depo.Вінниця з посиланням на tvradiozt.com.ua.

Захід відбувся під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України генерала армії Віктора Муженка. 

Учасники навчань обмінювались досвідом, з урахуванням навичок, здобутих в АТО. Учасникам занять продемонстрували, як потрібно готувати військових, аби боротися з ворожими снайперами, вражати живу силу противника, організовувати оборону та які дії необхідно виконувати під час повітряної атаки. Окрім активних бойових дій військові вчились і навичкам ведення розвідки.  Десантники показали, як на ворожій територій можна організувати тимчасовий табір, аби він був максимально непомітним, та показали, як працювати з сучасною системою підготовки військових МILES, яка в режимі реального бою дозволяє слідкувати за діями кожного військового, умовно поранити і навіть вбити. 

Завершенням дводенних навчань стало подолання водного об’єкта із застосуванням усіх видів озброєння і техніки. Всі завдання були максимально наближені до режиму реального бою.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Житомир